Na trhu facility managementu, elektrické energie či výroby a distribuce tepla působíme od roku 1997.

Zhruba 85 % našich zákazníků tvoří průmyslové podniky – vlastníci objektů nebo areálů, developeři logistických či administrativních center, případně správa nemovitostí. Strmě stoupá i poptávka po našich službách ze strany měst a obcí, škol či nemocnic.

Od roku 1997 nám svou důvěru svěřilo na 200 firem. Díky našemu know how a zkušenému týmu 30 expertů jsme klientům ušetřili již více než 150 000 000 korun – a to především důrazem na komplexní úsporu spotřeby energií.

Od roku 2001 vlastníme energetické licence podle energetického zákona (č. 458/2000 Sb) – jsme tedy licencovaným subjektem pro distribuci a obchod s elektřinou a pro výrobu a rozvod tepla.

V průběhu roku 2002 jsme získali pro naše podnikání klíčová energetická zařízení v průmyslovém areálu Letov v Praze 9–Letňanech.

Vybraní partneři

1234

O Transfer Energy

V oboru facility managementu a energetického hospodářství se uznává jediný jazyk – řeč čísel. Naše klienty zajímají procenta úspor nákladů, převedené na konkrétní částky.

Ověřitelné výsledky Transfer Energy a.s. přesvědčily na 200 podniků či vlastníků nemovitostí, aby svěřili svou důvěru právě naší společnosti. A přineslo jim to různě vysoké úspory: v každém případě ale naši klienti mohli využít získané finance na svůj další rozvoj nebo vyšší dividendy.

Nenabízíme jen komplexní správu nemovitostí. I s ohledem na to, že až 50 % všech nákladů na chod budov i areálů souvisí s energiemi a médii, se soustředíme právě na management odběru energií, správu energetických zařízení či vyjednání slev nákupních cen médií.

O tom, jakých výsledků lze dosáhnout díky spolupráci s námi, se můžete přesvědčit v případové studii přední tuzemské developerské společnosti VGP.